Sveiki, Pandos Gerbėjai/Fanai

Sužinokite, koks jūsų plaukų poringumas ir kokia tinkamiausia priežiūra, pagal plaukų tipą.

Atlikite greitą testą ir gaukite personalizuotą elektroninę knygą dovanų.

1. Jūsų plaukai yra:
2. Kaip jūs rūpinatės savo plaukais?
3. Ar jūsų plaukams reikia drėkinimo?
4. Kaip greitai išdžiūsta jūsų plaukai?
5. Kokia plaukų būklė, kai nenaudojate džiovintuvo?
6. Ar lengvai sutvarkote savo plaukus?
7. Kokia plaukų būklė po dažymo?
Ačiū, kad sudalyvavote Panda Gerbėjų/fanų apklausoje!

Jūs esate per vieną žingsnį nuo idealios priežiūros

Pateikite savo elektroninio pašto adresą ir gausite personalizuotą e-knygą bei dovaną!

Sutinku su mano asmeninės informacijos tvarkymu NOBLE HEALTH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, su registracine buveine Radome, adresas: ul. Franciszka Legackiego 7, 26-600 Radom, su įmokos kapitalu 756.000,00 zlotai, įrašyta į Nacionalinį Teismų Registrą, kurį prižiūri Lublino rytų rajono teismas, su buveine Švidnikas, VI Nacionalinio Teismų Registro verslo skyriumi, registracijos Nr. KRS: 0000341010, REGON: 141964846, NIP: 9482546333, siekiant siųsti:

Visi duomenys yra pateikiami savanoriškai. Remiantis teisiniu pagrindu, sutinku su duomenų apdorojmu. Duomenų gavėjai, IT serverių administratoriai taip pat yra atsakingi. Duomenimis nebus pasidalinta už EEE ribų ar su kitomis tarptautinėmis organizacijomis.

Aš turiu teisę atšaukti savo sutikimą bet kuriuo metu, spusteldamas aktyvią nuorodą, esančią naujienlaiškyje, atsisakyti

Asmeniniai duomenys bus apdorojami iki sutarto jų pašalinimo. Per nustatytą laikotarpį, duomenų administratorius įsipareigoja duomenis pašalinti. Aš turiu teisę, kad mano asmeninė informacija būtų man pasiekiama, koreguojama, apribojamas jos pasiekimas ir atitiktų duomenų apsaugos reikalavimus.

Asmenių duomenų apdorojimas nebus automatizuojamas kaip profiliavimas.

Jei turite klausimų, susijusių su asmeninių duomenų apdorojimu, susisiekite su mumus šiuo elektroniu adresu:

Skaityti visą sutikimo turinį

Testo rezultatai"

Žemo poringumo plaukai

Jie yra švelnūs, glotnūs ir reikalaujantys nedaug priežiūros. Dažnai vadinami "slidžiais". Jie nesiraito, nesibanguoja, nesišiaušia. Sunku formuoti šukuoseną. Dažymas ne visada suteikia norimą rezultatą. rekomenduojama priežiūra - reguliarus plovimas su švelniu šampūnu bei žolinio kondicionieriaus naudojimas. Taip pat naudokite aliejus plaukams ir alijošiaus kondicionierių, šukuokite švelniu šepečiu.Tokie plaukai atsparūs pažeidimams, tačiau jei norite, kad jie atrodytų sveikai, nedarykite šukuosenų panaudodami aukštą temperatūrą. Nenaudokite apsunkinančių kaukių ir aliejų. Tokius plaukus lengva apsunkinti ir sunku išplauti. Jie nesugeria kosmetikos pertekliaus, todėl nenaudokite jos per daug.

Vidutinio poringumo plaukai

Juose dera aukšto ir žemo poringumo plaukų savybės. Tai dažniausiai pasitaikantis plaukų tipas. Jie atsparūs pažeidimams, bet dėl nepakankamos priežiūros arba per intensyvaus šukuosenų formavimo nusilpsta. Jei nenorite pabloginti tokių plaukų būklės, venkite agresyvių medžiagų, dažno terminio poveikio ir šiurkštaus trynimo, kai jie yra šlapi. Tokio tipo plaukai gali būti banguoti, jie nebūna išsausėje ar pažeisti, kaip tipiški žemo poringumo plaukai. Jie labiau pasiduoda formavimui. Tokie plaukai reaguoja į drėgmę, kaip ir aukšto poringumo plaukai. Stebėkite savo plaukus ir priklausomai nuo jų būklės parinkite tinkamas kosmetines priemones bei jų kiekį.

Aukšto poringumo plaukai

Jie laikomi pažeidžiamiausiais plaukais. Jie šiaušiasi, sugeria vandenį ir kosmetines priemones labai greitai. Galiukai skilinėja, plaukai sausi. Dažnai jie yra kieti ir sausi, todėl juos lengva dažyti. Jų apmtis atrodo didesnė. Džiovintuvas, terminės formavimo priemonės (garbanojimas, tiesinimas) blogina jų išvaizdą, o po džiovinimo jie atrodo kaip šienas. Aukšto poringumo plaukai dažnai būna garbanoti arba banguoti.Jiems reikia daug priežiūros, - drėkinančių kaukių, aliejū, kondicionierių (netgi 2-3 kartus per savaitę). Tokio tipo plaukai dažnai dažomi, šviesinami, termiškai formuojamos šukuosenos. Agresyvios priemonės pažeidžia plaukus dar labiau - venkite stiprių dirgiklių (SLS), karšto vandens bei grubiai nešukuokite šlapių.

prezent

HairCarePanda mėgsta visų tipų plaukus! Būtent todėl mes turime specialų nuolaidos kodą. Pasinaudokite juo ir džiaukitės sveikais plaukais!

Blue Media PayPal VISA masteracrd
Ładowanie...
papildymas
Prekė

Hair Care Panda mėgsta guminukus ir sausainiukus. Jūs pamėgsite juos taip pat.

Ši svetainė naudoja slapukus. Toliau naršydami ir naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate laikytis mūsų privatumo politikos .