Hair Care Panda Vegan Gummies MAMA

1. Kas gali naudoti šį produktą?

Hair Care Panda Vegan Gummies Mama yra maisto papildas su vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Mūsų produktas yra sukurtas maitinančioms mamoms, siekiant padėti joms rūpintis savo plaukais, būnant ramioms, kad produktas tinka joms ir jų vaikams. Tokios medžiagos, kaip biotinas, selenas ir cinkas padeda užtikrinti sveiką plaukų būklę.Hair Care Panda Vegan Gummies Mama vitaminai plaukams tinka maitinančioms mamoms ir veganams!

2. Kokia produkto sudėtis?

Ingredientai: gliukozės sirupas, cukrus, modifikuotas tapijokos krakmolas, modifikuotas bulvių krakmolas, vitaminų ir mineralų derinys (cinko gliukonatas, D-alfa-tokoferolio -acetatas, nikotinamidas, D-pantotenato kalcis, retinilo acetatas, natrio selenatas, cianokobalaminas, D-biotinas, piridoksino hidrochloridas, tiamino mononitratas, pteroylmonoglutamatinė rūgštis), citrinų rūgštis, rūgštingumo reguliatorius natrio citratas, kvapiosios medžiagos, vaisių ir daržovių koncentratai (pomidorų, ridikėlių, obuolių, moliūgų).

3. Kokios šio produkto savybės?

VEGAN SUPER Biotin komplekse kiekvienas ingredientas yra svarbus. Kiekvienas iš jų rūpestingai parinktas, kad gerintų jūsų oos ir plaukų būklę. Niacinas padeda užtikrinti odos sveikumą. Selenas padeda užtikrinti plaukų sveikumą. Vitaminas E saugo ląsteles nuo oksidacinio streso. Cinkas padeda užtikrinti plaukų, odos ir nagų sveikumą. Pantoteninė rūgštis įtakoja tinkamą vitamino D sintezę. Vitaminas B12 mažina nuovargio jausmą. Tiaminas palaiko tinkamą širdies darbą.

4. Kaip naudoti produktą?

Per dieną suvartokite vieną guminuką. Prieš nurydami gerai sukramtykite. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas negali pakeisti pilnavertės mitybos. Subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbu palaikant gerą sveikatą. Kasdienis rekomenduojamos dozės vartojimas užtikrina gerus rezultatus sveikatai.

5. Kaip laikyti produktą?

Produktą laikykite šaltoje ir sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildai turi būti laikomi vaikams nepasiekiamoje vietoje.

6. Kiek guminukų yra pakuotėje?

Vienoje pakuotėje vidutiniškai yra apie 30 guminukų (150 g), kurie tinka veganams. Pakuotės užtenka vienam mėnesiui. Guminukų kiekis pakuotėje gali skirtis - panda komanda užtikrina, kad kiekvienos pakuotės svoris būtų 150g, kas ne visada atitinka 30 guminukų.

7. Koks yra produkto neto svoris?

Neto svoris yra 150 g.

8. Ar gali Hair Care Panda Vegan Gummies MAMA naudoti vaikai?

Produktas Hair Care Panda Vegan Gummies MAMA yra skirtas suaugusiems.

9. Ar gali šį produktą naudoti nėščios moterys bei maitinančios mamos?

Taip, šį produktą gali naudoti nėščios moterys ir maitinančios mamos. Rekomenduojama dozė - 1 guminukas per dieną.

10. Koks yra Hair Care Panda Vegan Gummies MAMA skonis?

Nusprendus mūsų komandai, guminukai yra aviečių skonio. Tačiau, jūs apibūdinate jš kaip aviečių, jogurto, miško uogų ir kramtomosios gumos. Tačiau svarbiausia, kad visi vartotojai išties mėgaujasi jais ;P

11. Kiek yra kalorijų viename Hair Care Panda Vegan Gummies MAMA guminuke?

Viename Hair Care Panda Vegan Gummies MAMA guminuke yra 17 kcal.

12. Ar sudėtyje yra cukraus?

Taip, produkte yra cukraus. Jis yra natūralus stabilizatorius ir drėgmės sugėrėjas. Mes nenorėjome dėti jokių dirbtinių medžiagų, tad todėl suėtyje yra cukraus.

13. Ar sudėtyje yra funkcinio maisto?

Funkcinis maistas skamba baugiai ;). Maisto papilde yra mineralinių medžiagų ir vitaminų, kurie palaiko tinkamą organizmo funkcionavimą ir puoselėja jūsų plaukus.

14. Ar galiu šį produktą naudoti kartu su Hair Care Panda Collagen Twist MAMA?

Taip, abu produktus galima naudoti kartu.

Blue Media PayPal VISA masteracrd
Ładowanie...
papildymas
Prekė

Hair Care Panda mėgsta guminukus ir sausainiukus. Jūs pamėgsite juos taip pat.

Ši svetainė naudoja slapukus. Toliau naršydami ir naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate laikytis mūsų privatumo politikos .