1. Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Užsakymo apdorojimas pradedamas iškart po jo pateikimo, todėl jo atšaukti neįmanoma. Galite informuoti BOK apie užsakymo atsisakymą el. paštu – tai sustabdys pristatymą, jei siuntinys dar nebuvo išsiųstas. Susisiekite su mumis: office@noblehealth.pl

2. Kiek laiko užtrunka užsakymo apdorojimas?

Pristatymas atliekamas per 24 darbo valandas nuo apmokėjimo gavimo. Kurjerių pristatymas trunka 1 - 3 darbo dienas.

3. Ar galiu pakeisti užsakymą?

Deja, jau pateiktų užsakymų pakeitimų atlikti neįmanoma. Galite pabandyti atšaukti užsakymą atsiųsdami el. laišką (office@noblehealth.pl) su informacija apie užsakymo atsisakymą ir vėl pateikdami užsakymą su teisinga informacija. Nepageidaujamo užsakymo gabenimas bus sustabdytas, jei siuntinys dar nebuvo išsiųstas.

4. Ar galiu patikrinti savo užsakymo būseną?

Užsiregistravusiems klientams užsakymo būsena matoma jų užsakymų istorijoje. Be to, klientai gauna automatiškai sugeneruotus el. laiškus, informuojančius apie būseną: užsakymo priėmimo patvirtinimas, užsakymo išsiuntimas. Paskutiniame el. laiške klientui taip pat suteikiamas pasirinkto vežėjo siuntos sekimo numeris.

Blue Media PayPal VISA masteracrd
Ładowanie...
papildymas
Prekė

Hair Care Panda mėgsta guminukus ir sausainiukus. Jūs pamėgsite juos taip pat.

Ši svetainė naudoja slapukus. Toliau naršydami ir naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate laikytis mūsų privatumo politikos .